Aktualności

Pantaenius Jacht Foto
24. marzec 2017

VI edycja Pantaenius Jacht Foto rozstrzygnięta!

Na targach Wiatr i Woda w Warszawie przyznane zostały nagrody VI edycji konkursu fotografii żeglarskiej Pantaenius Jacht Foto. W piątkowe popołudnie na scenie głównej targów ogłoszono laureatów. Nagroda główna trafiła w tym roku do Marka Karbowskiego za zdjęcie „Przemek w akcji”.

 
03. marzec 2017

Zapraszamy Targi Wiatr i Woda!

Od 16 do 19 marca 2017 roku w Warszawie odbędą się jedne z największych targów żeglarskich w tej części Europy - Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA. Nie zabraknie tam również nas. Stoisko Nautica Nord/Pantaenius znajdziecie w hali C - stoisko 149 C.

 
Wystartował Pantaenius Jacht Foto!
05. styczeń 2017

Wystartował Pantaenius Jacht Foto!

Właśnie wystartowała kolejna edycja Pantaenius Jacht Foto. Jest to już 6 odsłona „fotorywalizacji”. Konkurs otwarty jest dla każdego miłośnika fotografii żeglarskiej, więc czas przejrzeć albumy z minionego sezonu żeglarskiego i poszukać urokliwych ujęć żaglówek i motorówek. Zgłoszenia przesyłać można od 20 grudnia 2016 r. do końca stycznia 2017 r. poprzez formularz na stronie jachtfoto.pl. W lutym nad przesłanymi pracami obradować będzie jury, które wyłoni finałową 30-tkę zdjęć oraz przyzna nagrody główne i specjalne. Również publiczność, przyznając swoje głosy, będzie miała możliwość wyboru najlepszego żeglarskiego kadru, który otrzyma właśnie Nagrodę Publiczności. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas marcowych targów Wiatr i Woda w Warszawie.

 
Za nami finał V edycji Pantaenius Jacht Foto!
22. marzec 2016

Za nami finał V edycji Pantaenius Jacht Foto!

Znamy już zwycięzców konkursu fotograficznego Pantaenius Jacht Foto. Jak co roku, na scenie głównej targów Wiatr i Woda w Warszawie ogłoszono laureatów konkursu. Tym razem nagroda główna trafiła do Piotra Lisowskiego za zdjęcie „Ostatnia wachta sezonu”.

 
Season´s Greetings
22. grudzień 2015

Season´s Greetings

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, aby ten wspaniały czas upływał w spokojnej, rodzinnej atmosferze oraz przyniósł wiele radości i optymizmu.

Pantaenius Team

 

 
UWAGA! Zamknięcie drogi wodnej systemu WJM!
18. wrzesień 2015

UWAGA! Zamknięcie drogi wodnej systemu WJM!

Bardzo ważna informacja: od 15.09.2015 zamknięta jest dla żeglugi droga wodna systemu Wielkich Jezior Mazurskich. Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie podjął taką decyzję z uwagi na bardzo niski stan wód.

Obowiązuje aż do odwołania!

 
Pantaenius „kradnie” z powrotem jacht motorowy
25. luty 2015

Pantaenius „kradnie” z powrotem jacht motorowy

Nie należy do przyjemności sytuacja, kiedy specjaliści firmy ubezpieczeniowej Pantaenius zajmujący się likwidacją szkód, otrzymują telefon od zdenerwowanego klienta, który chce zgłosić kradzież swojego jachtu. Takie sytuacje nie są niestety niczym nadzwyczajnym. Każdego roku w Europie przedmiotem kradzieży stają się jachty żaglowe i motorowe o wartości kilkudziesięciu milionów euro.

 
Pantaenius Jacht Foto
24. luty 2015

Znamy zwycięzców IV Pantaenius Jacht Foto

Za nami IV edycja konkursu fotograficznego Pantaenius Jacht Foto. Piątek, 13 lutego 2015 r. okazał się szczęśliwy dla kilku finalistów konkursu, gdyż tego dnia na scenie głównej targów Wiatr i Woda w Warszawie ogłoszono laureatów konkursu. Nagrodzonych zostało aż 7 pasjonatów fotografii żeglarskiej, a nagrodę główną otrzymała Anya Semeniouk za zdjęcie „Optymiści miejskie”.

 
Zapraszamy na 27 Targi Wiatr i Woda!
11. luty 2015

Zapraszamy na 27 Targi Wiatr i Woda!

Już w najbliższy weekend, od 12 do 15 lutego 2015 roku w Warszawie odbędą się jedne z największych targów żeglarskich w tej części Europy - Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA. Nie zabraknie tam również nas. Stoisko Nautica Nord/Pantaenius znajdziecie w hali C - stoisko 110 C.

 
Złoty Dzwon PZŻ dla Michała Korneszczuka
21. listopad 2014

Złoty Dzwon PZŻ dla Michała Korneszczuka

Zakończyły się XVI Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow 2014, na których można było zapoznać się z nowinkami i aktualnymi trendami świata żeglarskiego. Podczas targów, jak co roku, przyznane zostały także nagrody, w tym specjalna nagroda Polskiego Związku Żeglarskiego „Złoty Dzwon”, którą został wyróżniony Michał Korneszczuk.

 
Zapytaj o wycenę

Przesyłając ten formularz przekazują nam Państwo informację potrzebną do wyceny składki ubezpieczeniowej. Prosimy zapoznać się z informacją, w jaki sposób zawierana jest umowa ubezpieczenia.    Więcej informacji

Klikając “Kontynuwać” zostaną Państwo przekierowani na stronę firmy Nautica Nord, która działa jako agent Pantaenius GmbH