Niezawodny partner

20. luty 2010

Od czterdziestu lat Pantaenius oferuje ubezpieczenia jachtów ich właścicielom na całym świecie. Mając ponad 80.000 klientów Pantaenius jest numerem jeden wśród ubezpieczycieli w Europie świadcząc prawdziwie lokalne usługi gdy ich najbardziej potrzebujesz. 

Pantenius jest jedynym ubezpieczycielem jachtów, który prowadzi obsługę w ośmiu  różnych językach oraz rozpatruje ponad 6,000 szkód  rocznie na całym świecie. Nasz dział likwidacji szkód jest znany z szybkiej i kompetentnej obsługi szkód. 

Pantaenius - a reliable partner

Obiecujemy, że zawsze będziesz rozmawiać ze specjalistami, którzy zapewnią Ci  najbardziej kompleksowe z dostępnych ubezpieczeń, a w przypadku nieszczęśliwego  zdarzenia o Twoje roszczenie zadba dział likwidacji szkód Pantaenius. Cokolwiek zdarzy się Twojemu jachtowi i gdziekolwiek jesteś na świecie, Pantaenius zna miejsca i ludzi, którzy mogą pomóc.

Zapytaj o wycenę

Przesyłając ten formularz przekazują nam Państwo informację potrzebną do wyceny składki ubezpieczeniowej. Prosimy zapoznać się z informacją, w jaki sposób zawierana jest umowa ubezpieczenia.    Więcej informacji

Klikając “Kontynuwać” zostaną Państwo przekierowani na stronę firmy Nautica Nord, która działa jako agent Pantaenius GmbH