Pierwszorzędny dział likwidacji szkód

15. luty 2010

Siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji w sytuacjach awaryjnych. Szybka i kompetentna obsługa jest naszym priorytetem. 

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu stworzyliśmy sieć oddziałów i partnerów na całym świecie, które szybko przeprowadzą Cię przez cały proces w razie nieszczęśliwego  wypadku. Utrzymujemy ponad 35.000 kontaktów z władzami, organizacjami,  przedstawicielami handlowymi, producentami i operatorami marin, którzy mogą  zapewnić nam najlepsze wsparcie w przypadku poszukiwania i zaginięć.

Exclusive claims management

Profesjonalne prowadzenie sprawy w przypadku likwidacji szkody – z tego Pantaenius  jest znany. „Pantaenius – teraz może przyjść cokolwiek!”

Zapytaj o wycenę

Przesyłając ten formularz przekazują nam Państwo informację potrzebną do wyceny składki ubezpieczeniowej. Prosimy zapoznać się z informacją, w jaki sposób zawierana jest umowa ubezpieczenia.    Więcej informacji

Klikając “Kontynuwać” zostaną Państwo przekierowani na stronę firmy Nautica Nord, która działa jako agent Pantaenius GmbH