CO ZROBIĆ W PRZYPADKU SZKODY?

Wypadek – Kolizja – Włamanie – Kradzież – Pożar

W przypadku wystąpienia zdarzenia, które może stanowić podstawę do roszczenia  należy działać tak, jakby było ono nieubezpieczone. Kiedy już niebezpieczeństwo  zostanie zażegnane, przy najbliższej możliwej okazji zgłoś incydent do nas, abyśmy  mogli udzielić odpowiednie porady. Jeśli chcesz porozmawiać z nami, prosimy o  telefon na numer naszej alarmowej infolinii.

Poniża lista nie jest wyczerpująca, ale proszę kieruj się nią jak tylko można w danych okolicznościach:

  • Staraj się ograniczyć szkodę do minimum.
  • Poinformuj nas najszybciej jak tylko to możliwe, zostaw numer kontaktowy (tel/fax)  oraz adres e-mail.
  • Zrób fotografie oraz notatki na temat wszystkich uszkodzeń, zbieraj wszelkie dowody  i prześlij je do nas.
  • W przypadku szkód powstałych w wyniku kradzieży, włamania, rozboju, wandalizmu,  pożaru lub eksplozji jak najszybciej poinformuj lokalną policję. Od policji musisz  uzyskać numer sprawy.
  • Nie zgadzaj się żadne koszty ratownictwa. Użyj formularza Lloyd's Open Form, który  oferuje Tobie i ubezpieczycielowi ochronę prawną przed niesumiennymi ratownikami
  • Jeżeli uczestniczyłeś w kolizji zapisz kontakt do strony uczestniczącej w wypadku oraz informację o jej ubezpieczycielu.
  • Jeśli ubezpieczyciel zleci oględziny eksperta zalecamy abyś był obecny przy tym.
  • Zbieraj wszelkie rachunki i faktury. Będą one nam potrzebne, aby szybko zwrócić Tobie  poniesione  koszty.

Jesteśmy dumni z tego, że Pantaenius ma opinię ubezpieczyciela, który uczciwie i szybko wypłaca odszkodowania, zatem pomóż nam pomóc Tobie i ochronić Twoje inwestycje.

Możesz się skontaktować z nami od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 18:00 pod numerem telefonu +48 58 350 61 35 (or +49 40 37 09 10 ).

Twój bezpośredni kontakt
+49 40 37091234
+49 40 37091109
Kontakt przez E-Mail

Google Maps
Kontakt w jĘzyku polskim
Nautica Nord

ul. Gradowa 11
80-802 Gdańsk

+48 58 350 61 31
info@nauticanord.pl

Zapytaj o wycenę

Przesyłając ten formularz przekazują nam Państwo informację potrzebną do wyceny składki ubezpieczeniowej. Prosimy zapoznać się z informacją, w jaki sposób zawierana jest umowa ubezpieczenia.    Więcej informacji

Klikając “Kontynuwać” zostaną Państwo przekierowani na stronę firmy Nautica Nord, która działa jako agent Pantaenius GmbH